Bellapais Yolu No: 2 Girne / Kıbrıs - Ozanköy

KUZEY KIBRIS

SEYAHAT BİLGİSİ
Konumumuz
Bellapais Köyü, Girne Kuzey Kıbrıs
Kuzey Kıbrıs'taki Etkinlikler
Kıbrıs, Akdeniz'deki konumu nedeniyle zengin bir tarihe sahiptir. Kuzey Kıbrıs'taki konaklamanız sırasında tadını çıkarmanız için çeşitli aktiviteler bulabilirsiniz. Bu faaliyetlerin bazıları aşağıda listelenmiştir:
Kuş Gözlemciliği, Kaplumbağa İzleme, Yürüyüş ve Trekking, Mağaracılık, Dağ Bisikleti, Karting, Binicilik, Golf, Yelkencilik, Jet Ski, Bowling, Paintball, Atış ve Tüplü Dalış.

Kültürel Aktiviteler
Kuzey Kıbrıs'ta görülecek çok yer vardır. Birçok Kiliseler, Kaleler, Manastırlar, Türbeler, Antik Roma Kentleri, Osmanlı Mimarisi, Gotik Mimarlık ve daha birçokları bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için resepsiyonda yardımcı personelimize danışabilirsiniz.

Mesafeler
Ercan Havalimanı'ndan arabayla 45 dakika.
Larnaka Havaalanı'ndan 60 dakika uzaklık.
Girne'den arabayla 3 dakika.
Bellapais Köyü'nden (Manastır) 10 dakika yürüyüş

Kıbrıs uçak bileti
Bella View Art Butik Hotel, Ercan Havaalanı'na arabayla 45 dakika uzaklıktadır. Ercan Havalimanı, İngiltere'ye ve Avrupa'daki varış noktalarına birden çok sefer yapmaktadır. Havalimanı, İstanbul'daki hava limanlarına günlük uçuşlar da yapıyor ve burada Avrupa ve dünyadaki herhangi bir varış noktasına diğer bağlantı seferleri yapılabiliyor. Varıştan önce araç kiralama hizmetleri ve toplama hizmetleri ayarlanabilir.

Larnaka Havaalanı
Kıbrıs'taki Larnaka Havaalanı, Bella View Hotel'e 60 dakika mesafede yer almaktadır. Dünyanın dört bir yanından birçok havayolu şirketine hizmet veren yoğun bir havaalanıdır. Havalimanı ayrıca Avrupa'daki pek çok destinasyona günübirlik uçuşlar da yapıyor. Araç kiralama hizmetleri ve havaalanı transferi mevcuttur ve gelişinizden önce düzenlenebilir.

Gallery


BOOK NOW
Follow Us